Bokhylla/ Sekretär

607535

BOKHYLLA/ SEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i teak, övre delen med 5 hyllor, nedre delen med dörrpar med bakomliggande hyllplan, utdragbar skrivskiva, höjd ca 175, 95x38 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Bokhylla/ Sekretär

Budhistorik (1 bud)

4579167
2019-01-20 15:37:26

2019-01-22 kl 20:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.