Sekretär teak

607534

SEKRETÄR, 1960-tal, Danmark, teak och teak fanéring, skjutbar dörrpar med bakomvarande skrivinredning, utdragbar skrivskiva, 5 lådor, höjd ca 113, 85x47 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Sekretär teak

Budhistorik (19 bud)
4567744
4585114
4567744
1 800
4585113
1 700
4567744
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.