Enrico Prampolini akvarell

607530

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956): Komposition, signerad Prampolini, akvarell, ca 28x21 cm

PROVENIENS: Större privatsamling, Lund

Baltzarsgatan 6, Malmö

Enrico Prampolini akvarell

Budhistorik (9 bud)
4585079
6 400
4585078
6 000
4585070
1 600
4585018
4584596
900

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.