Folke Karlsson oljemålning

607522

FOLKE KARLSSON (1907-1988): Motiv med håvfiskare i Stockholms Ström, signerad och daterad -57, olja på pannå, ca 26x34 cm

Folke Karlsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4583855
2019-01-22 13:39:17

2019-01-22 kl 13:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.