Ib Kofoed-Larsen för OPE

607465

SOFFA samt ett par FÅTÖLJER, "Kandidaten", Ib Kofoed-Larsen för OPE, svart konsskinn, 1960-tal, soffans längd ca. 192, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, klädsel med skador och smärre hål.

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Ib Kofoed-Larsen för OPE

Budhistorik (42 bud)
4585057
25 000
4585054
24 000
4585051
23 000
4585052
22 000
4585051
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.