Ivar Bengtsen oljemålning

607461

IVAR BENGTSEN (1957): Trädgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 104x94 cm

Ivar Bengtsen oljemålning

Budhistorik (32 bud)
4584850
4584445
2 800
4584486
2 600
4584445
2 400
4584481

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.