Spegel nyrokoko

607453

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld och bronserad dekor, facettslipad glas, ca 74x68 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 5

Spegel nyrokoko

Budhistorik (12 bud)
4584638
4584631
4584631
4584635
750
4584631
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.