Jacob Dahlgren litografi

607435

JACOB DAHLGREN (född 1970): The Moldy Peaches, signerad och numrerad Jacob Dahlgren, 73/140, bladstrl. 36x27 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 8

Jacob Dahlgren litografi
Budhistorik (2 bud)

4582100
4573850

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.