Soffbord Capri design Johannes Andersen

607430

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, 1960-tal, Trensum, teak, oregelbunden form, höjd 52, ca 160x80 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 19

Budhistorik (23 bud)
4584898
5 200
4584889
5 000
4584889
4 800
4584878
4 600
4584886
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.