Duxsoffa 1960-tal

607423

DUX, soffa, 1960-tal, tresitsig, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, ben av teak, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm

Försiktigt slitage

Möbler, Soffor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Duxsoffa 1960-tal

Budhistorik (21 bud)
4583905
3 600
4584769
3 400
4583905
3 200
4584767
4583905
2 400

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.