Barskåp

607418

MJÖLBY INTARSIA, barskåp, 1940/1950-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med druvklasmotiv, avsmalnande ben, invändigt belyst, höjd ca 118 cm, 42x82 cm, nyckel och citesintyg finns

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Barskåp

Budhistorik (10 bud)
4584632
8 600
4584812
8 400
4584632
8 000
4584494
3 400
4580851
2 400

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.