Beverlo Corneille

607417

BEVERLO CORNEILLE (1922-2010)
Komposition med katt och fågel, signerad och daterad 2000, numr 26/150, 37 x 44 cm.

Tavelvagn 1

Beverlo Corneille
Budhistorik (12 bud)
4584718
4582986
950
4584693
900
4582986
850
4584679

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.