Severin Nilson oljemålning

607415

SEVERIN NILSON (1846-1918): Havsmotiv med båt, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 19,5x40 cm

Rum 6

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4584736
850
4584735
4584728
750
4584726
700
4584724
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.