Lennart Jirlow

607414

LENNART JIRLOW (född 1936): ''Cote d ´Azur'', signerad Jirlow, daterad 19.5.62, bladstorlek ca 25x19 cm

Smärre slitage, ytsmuts

Rum 4

Lennart Jirlow

Budhistorik (4 bud)

4582665
1 600
4582012
4567936
4566821

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.