Lars Tärning oljemålning

607408

LARS TÄRNING (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på ekpannå, total diameter ca 51 cm

Rum 7

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4583638
1 400
4583637
1 300
4583627
4583623
4583611

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.