Lars Norrman litografi

607402

LARS NORRMAN (1915-1979): Strandmotiv med badande figurer, signerad Lars Norrman, numrerad 295/310, färglitografi, 31x48 cm

Gulnat blad

Fack 20

Lars Norrman litografi

Budhistorik

2019-01-22 kl 14:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.