Picknicklåda

607399

PICKNICKLÅDA, 1900-talets första hälft, märkt Svanen och TUR, fodral i ek, höjd ca 23 64x46 cm

Slitage, ej komplett

Diverse

Rum 7, Hylla 5

Picknicklåda

Budhistorik (7 bud)
4584429
650
4584246
600
4584246
500
4582801
450
4566969

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.