Anders Wallin

607396

ANDERS WALLIN (född 1953): ''Blå Stråk'', signerad och daterad A Wallin 2002, blandteknik/mixed media på plåt, ca 20x20 cm

Monter 9

Anders Wallin

Budhistorik (18 bud)
4583574
4568350
1 900
4568350
1 800
4583572
1 700
4568350
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.