Soffbord fogia

607381

FOGIA, soffbord, samtida, stomme i bok, skiva i glas, höjd ca 46, diameter 100 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord fogia

Budhistorik (7 bud)
4574583
900
4583934
850
4574583
500
4583820
450
4574583

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.