Linglois

607379

LINGLOIS (Frankrike, omkring 1830): Bakgård i Paris, olja på duk, ca 44x35 cm

Retuscher, lagningar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Linglois

Budhistorik (5 bud)
4572815
4571863
4567536
4567534
4567037

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.