Ludvig Jacobsen

607374

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): (2) Kompositioner, signerade, olja på duk, ca 43x34 cm vardera

Rum 9

Ludvig Jacobsen

Budhistorik (13 bud)
4583668
1 300
4582963
4582963
4583324
4582963
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.