Bordslampor

607372

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, mässing, höjd inklusive skärm ca 46 cm

Slitage, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (11 bud)
4596267
3 800
4596266
3 600
4595296
3 400
4595294
3 200
4594629

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.