Bordslampor Frankrike 1800-tal

607369

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, förgyllt och patinerad brons, kolonnformad bas uppbärandes putti, kulfötter, höjd inklusive medföljande nya skärmar ca 48 cm

Renoverade, elektrifierade

Diverse, Belysning, Bordslampor

Budhistorik (6 bud)
4580629
4 200
4580628
3 200
4580612
4580611
1 700
4580610
1 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.