Jenni Porkka "White"

607363

JENNI PORKKA, samtida, "White", signerad och daterad Jenni 2018 á tergo, numrerad 7/100, c-print, bildmått ca 42x59 cm

Konst, Nutida, Fotografi

Fack 14

Jenni Porkka
Budhistorik (3 bud)

4592451
750
4582657
700
4582655

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.