Jenni Porkka "Elements 2"

607361

JENNI PORKKA, samtida, "Elements 2", signerad och daterad Jenni 2018 á tergo, numrerad 8/100, c-print, bildmått ca 42x59 cm

Konst, Nutida, Fotografi

Fack 34

Jenni Porkka
Budhistorik (3 bud)

4591159
4585712
4581821

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.