Jenni Porkka "Diamonds"

607357

JENNI PORKKA, samtida, "Diamonds", signerad och daterad Jenni 2018 á tergo, numrerad 7/100, c-print, bildmått ca 42x59 cm

Konst, Nutida, Fotografi

Fack 32

Jenni Porkka
Budhistorik (32 bud)
4600305
5 600
4600299
5 400
4600291
5 200
4600296
5 000
4600291
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.