Nils & Kajsa Strinning

607354

NILS & KAJSA STRINNING, hylla, "String", 1960-tal, 4 vita sidogavlar, 6 hyllplan i teak, 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm

Slitage

Diverse

Rum 6

Nils & Kajsa Strinning

Budhistorik (15 bud)
4583413
4582529
4582526
950
4582511
900
4581217
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.