Ljusstake

607353

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, höjd 11 cm

Bristningar och skador, lagad.

Metall

Monter 9

Ljusstake

Budhistorik (12 bud)
4583544
850
4583559
4583544
750
4583557
700
4583544
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.