Soffa London W8

607346

SOFFA, London W 8, samtida, klädsel i vitt skinn, underrede i metall, längd ca 220, bredd 80, sitthöjd 42 cm, inköpt vid 1900-talets slut, London W 8, tillverkad i Italien, av Alivar, för London W8

Vid ett par ställen på yttersida ställvis kraftigt slitage. I övrigt ytsmuts.

Möbler, Soffor, Design

Rum 4

Soffa London W8

Budhistorik (4 bud)

4583338
4583319
750
4582522
600
4582309
550

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.