Sideboard i teak

607337

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fyra lådor, dörrpar, utdragbar skiva. H. ca 77, L. ca 118x42,5 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Sideboard i teak

Budhistorik (11 bud)
4584624
4571074
4571074
1 900
4582951
1 800
4571074
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.