Skrivbord rokokostil

607336

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, 2 lådor i sargen, höjd ca 76, 130x63 cm

Slitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 3

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (7 bud)
4583269
600
4583249
550
4583240
500
4582870
450
4582496

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.