Beck & Jung computer ink plot

607328

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, och Bo Ljungberg, 1939-2007): "Dendra", signerad och daterad Beck & Jung 1983, numrerad 66/87, computer ink plot, ca 97x67 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Beck & Jung computer ink plot

Budhistorik

2019-01-22 kl 11:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.