Arne Jacobsen karmstolar sjuan

607327

ARNE JACOBSEN, (3) karmstolar Sjuan/3107, klädsel i textil respektive konstläder, förkromade stålben, Fritz Hansen, 1960-/70-tal, renoveringsobjekt

Slitage, fläckar, skador, torr stoppning, 1 stol saknar armstöd

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4583825
1 400
4583807
1 300
4583812
4583807
4583805

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.