Monica Backström 2 skisser

607323

MONICA BACKSTRÖM (född 1939): (2) Modellstudier, olja på brunt omslagspapper, signerade -91, arkmått ca 90 x 60 cm

Oramde, veck, revor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Monica Backström 2 skisser

Budhistorik (1 bud)

4581674
2019-01-21 15:23:37

2019-01-23 kl 14:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.