Olle Bonnier litografier

607321

OLLE BONNIÉR (född 1925): (2) Komposition, signerade Olle Bonnier, 35/100, färglitografi, vardera ca 57x99 cm

En lito saknar glas

Fack 24

Olle Bonnier litografier

Budhistorik (11 bud)
4578167
850
4577806
4578165
4577806
750
4578164
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.