Lars-Gunnar Nordström färgserigrafi

607312

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition, signerad L-G Nordström, numrerad 95/100, serigrafi, bildmått ca 70x50

Fack 9

Budhistorik (19 bud)
4587201
3 200
4587199
4587198
2 800
4587197
2 600
4587189
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.