Streltsova Ballerina

607307

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad Streltsova 2011 a tergo, olja på duk, ca 68x71 cm

Rum 9

Streltsova Ballerina

Budhistorik (28 bud)
4582372
9 000
4582498
8 800
4582372
8 600
4582493
8 400
4582372
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.