Karmstol rokokostil

607293

KARMSTOL, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, vitmålad, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Karmstol rokokostil

Budhistorik (1 bud)

4578919
2019-01-20 13:56:19

2019-01-22 kl 14:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.