Taburetter Karl Johan mahogny

607289

TABURETTER, 1 par, fanerade med mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, svängda ben, svärtade detaljer, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, klädseln med fläckar, skador

Ändringar/tillägg
Dekordelar finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Taburetter Karl Johan mahogny

Budhistorik (24 bud)
4584398
2 800
4584595
2 600
4584398
2 400
4584332
4581691

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.