Enrico Baj

607283

ENRICO BAJ (1924-2003): Do Baj by yourself, 1971, signerad och numrerad Baj 334/1200, färgserigrafi på duk, ca 73x58 cm
LITTERATUR: Petit, Multiples 26

Enrico Baj

Budhistorik (7 bud)
4571173
1 400
4578247
1 300
4571173
4578246
4571173

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.