Madeleine Pyk litografi

607282

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med nakenmodell, signerad M Pyk, 46/125, färglitografi, bildmått ca 46x36 cm

Fack 18

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (3 bud)

4570407
4573831
4570407

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.