Jerry Roupe oljemålning

607278

JERRY ROUPE (samtida): ''Trolltrumma'', signerad och daterad Jerry Roupe -98, olja på duk, ca 60x73 cm

Tavelvagn 1

Jerry Roupe oljemålning

Budhistorik (34 bud)
4583462
3 400
4583121
3 200
4582886
4582514
2 800
4580829
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.