Underreden till stol Sjuan

607277

ARNE JACOBSEN, (20+3) underreden till stol 310/Sjuan, förnicklat/förkromat stål. 3 med karm, 1950-tal och framåt

Varierande slitage/anlöpningar/skador, saknas ett antal benavslutningar samt sitsstöd

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Underreden till stol Sjuan

Budhistorik (4 bud)

4582507
450
4582428
4580253
4567710

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.