Bordslampa art déco Tema Light up the dark

607274

BORDSLAMPA, art déco, Frankrike, 1930-tal, mässing, skärm med fransar av textil, höjd ca 35 cm

Bruksslitage, märken, senare el, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (19 bud)
4596845
4596878
1 900
4596845
1 800
4596876
1 700
4596845
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.