Serveringsvagn Volther

607258

POUL M VOLTHER, "Jean", serveringsvagn, Gemla Diö, 1960-tal, fanérad i teak och ek, svartlaminerad klaff, höjd ca 59, 75x50 cm

Ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Serveringsvagn Volther

Budhistorik (18 bud)
4582047
1 300
4582049
4582047
4582048
4582047
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.