Salvador Dali, färglitografi

607257

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): efter "Reverie de don Quixotte" ur serien Don quichotte de la Mancha, signerad och numrerad 151/300, motivmått ca 49x65 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 22

Salvador Dali, färglitografi

Budhistorik (23 bud)
4580456
2 600
4581252
2 400
4580456
4581250
4580456
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.