Sängbord

607255

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i rödlackerat trä, med låda samt. tidningshylla i sargen, höjd ca 58 cm, yttermått ca 39x32 cm

Senare bemålning, smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (6 bud)
4582019
4580183
4580182
950
4580181
750
4580178
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.