Tallrikar Kina 1700-tal

607245

TALLRIKAR, 2+1+1, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Nagg, en med spricka

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
4581972
4581768
950
4581958
900
4581768
850
4581818

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.