Herrbetjänt Brevettato

607242

HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien, 1900-talets senare del, på hjul, höjd ca 106 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Herrbetjänt Brevettato

Budhistorik (12 bud)
4580863
4580543
750
4579892
700
4579742
650
4572817
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.