Greta Gerell oljemålning

607241

GRETA GERELL, (1898-1982) hästar på hed, signerad samt daterad 1946, olja på pannå, ca 37x45 cm

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4580802
3 200
4575363
1 800
4575361
4564848

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.